Seminari

Pet nastavnika iz projekta “Besplatna škola odbojke” na CEV konvenciji trenera u Sofiji

Četvrta konvencija trenera Evropske odbojkaške konfederacije (CEV) biće održana od 22. do 24. septembra u Sofiji.

Na ovogodišnjoj konvenciji učestvovaće i pet nastavnika iz Crne Gore koji su uključeni u projekat Odbojkaškog saveza Crne Gore “Besplatna škola odbojke: Nebojša Božović (Berane), Fadil Kardović (Rožaje), Zoran Vojinović (Žabljak), Željko Cmiljanić (Pljevlja) i Zoran Perutović (Nikšić).

CEV trenerske konvencije uspješno su održane 2019, 2021. i 2023. godine, nakon kojih će se održati i četvrta u glavnom gradu Bugarske. Preko 150 učenika biće na događaju, koji je jedan od najinspirativnijih i najkorisnijih za trenere i nastavnike fizičkog vaspitanja širom svijeta. Program seminara obuhvata teorijske i praktične aktivnosti, koje će se odvijati u sportskoj hali „Levski Sofija”.

Povezani članci

Back to top button